Płock, 16-17 maja 2019

„Instytucje i służby na rzecz bezpieczeństwa publicznego
– o konieczności wspólnych działań”

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na I Międzynarodową Konferencję, która odbędzie się w Płocku, w dniach 16-17 maja 2019 roku, jako kontynuacja dotychczas organizowanych seminariów. Honorowy patronat nad konferencją objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Liczymy, że wśród Uczestników I Międzynarodowej Konferencji, tak jak podczas organizowanych w latach ubiegłych seminariów, znajdą się Prezesi Sądów Okręgowych, Przewodniczący Wydziałów Penitencjarnych, Kuratorzy Okręgowi i Zastępcy Kuratorów Okręgowych, Kierownicy ZKSS i Kuratorzy zawodowi, a także Profesorowie i Doktorzy wyższych uczelni. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką probacji. Mamy nadzieję na udział Funkcjonariuszy Policji i Służby Więziennej, a także Przedstawicieli samorządów lokalnych i innych instytucji.

Konferencja będzie dotyczyć roli instytucji i służb w zapewnianiu bezpieczeństwa publicznego oraz ich wspólnych działań w realizacji wskazanego celu.

W ramach opłaty konferencyjnej zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę translatorską, lunch i dostęp do stałego serwisu kawowego. Zainteresowanym, możemy również pomóc w rezerwacji noclegów.

Opłata konferencyjna to 300 zł brutto od osoby – przy zgłoszeniu udziału do końca marca 2019 roku.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub +48 696 425 580.

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszeniowa Szczegółowa informacja Patronat honorowy

Aktualności

  • Wyjazdy studyjne do USA

    Wyjazdy studyjne do USA

    W 2011 roku Centrum Szkolenia Kuratorów Sądowych (Polska) zawarło z National Association of Probation Executives...
Business Communication Group Sp. z o.o. - All rights reserved